Dostawa

Dostawa towaru odbywa się w sposób określony w zamówieniu.

Dostawy na terenie Polski są realizowane przez firmę Inpost, zgodnie z aktualnym cennikiem.

Zamówienia o wartości niższej niż 150 złotych brutto realizowane są na koszt Klienta (koszt transportu za 1 paczkę do 25kg na terenie Polski każdorazowo określany jest w trakcie składania zamówienia).

Bezpłatna dostawa na terenie Polski dotyczy zamówień powyżej 150 złotych. Czas dostawy wynosi 1-5 dni roboczych.

Wysyłka zagraniczna to wysyłka Kurierem. Koszt wysyłki pokrywa Klient. Czas dostawy od 4-10 dni roboczych.

Podany wyżej przewidywany czas doręczenia jest orientacyjny, nie odpowiadamy za ewentualne opóźnienia powstałe po stronie firmy transportowej.

Ochrona Twoich prywatnych informacji jest naszym priorytetem. Zgodnie z wymaganiami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (dalej RODO), a także innych powszechnie obowiązujących przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowych, zobowiązujemy się do zachowania bezpieczeństwa i poufności Twoich danych osobowych. Niniejsza Polityka Prywatności dotyczy www.beautybypolka.com i reguluje gromadzenie i wykorzystywanie danych przez tę witrynę. Na potrzeby niniejszej Polityki Prywatności, o ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie odniesienia dotyczą www.beautybypolka.com. Serwis Beauty by Polka to serwis sprzedaży detalicznej kosmetyków, korzystając ze strony www.beautybypolka.com wyrażasz zgodę na praktyki dotyczące przetwarzania danych opisane w niniejszym dokumencie.